Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Pajtimi arabo-izraelit i Emirateve, Rama: frymëzues për rajonin!

Kryeministri Rama përshëndeti marrëveshjen mes Emirateve dhe Izraelit me ndërmjetësim amerikan, duke e parë atë si frymëzuese në kontekst rajonal; nënkupto, pajtim shqiptaro-serb.

“Kjo është me të vërtetë frymëzuese dhe uroj me gjithë zemër që të frymëzojë të tjerët në rajon të ndjekin me të njëjtin frymë dhe të punojnë së bashku për një të ardhme të përbashkët të të gjithë njerëzve të tyre.

Urime për të tre miqtë e shkëlqyer të Shqipërisë”, shkroi shefi i qeverisë shqiptare. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts