Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Orët e fundit koronare në Shqipëri: dy ikje nga jeta, 19 kthime në jetë

Ka shkuar në 10 numri i të “rënvë” në Shqipëri nga lufta me coronavirusin. Dy jetët e shuara nga janë një 72-vjeçare nga Vlora, por që mediat e raportuan gabimisht si 52-vjeçare, si dhe e një 67-vjeçari nga Tirana.

Që të dy ishin prej ditësh nën një kurë intensive nën intubim te Spitali Infektiv, por pamundur që t’ja dalin.

Më herët u raportua se 19 pacientë lanë spitalin pasiu shëruan nga virusi koronar, duke e çuar numrin e përgjithshëm të atyre që ia hodhën paq sëmundjes në 31. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com