Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Nënë Haxherja ia hedh paq: 80 vjeçe, del nga kthetrat e Corona-s si vajzë e re

Shqipëria ka ofruar së fundi dhe rastin e shërimit të një 80-vjeçareje nga koronavirusi. Kjo mrekulli ka ndodhur në spitalin e Durrësit, sipas saj çfarë bën me dije vetë ministrja Manastirlliu.

“LAJM I MIRË

Shërohet Nënë Haxhireja, 80 vjeç, nga Durrësi.

Faleminderit ekipit të mjekëve dhe infermierëve në Spitalin Infektiv  në luftë me Covid-19”, shkruhet prej saj. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com