Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Në këtë vend avionët ushtarakë mund t’i shihni nga afër (foto)

Ekziston një vend ku të gjithë dashamirësit pas avionëve luftarakë mund ti shohin ato nga shumë afër.

Vendi quhet Cad West ose Mach Loop, dhe ndodhet në Uells të Britanisë së Madhe.

Avionët që shihen këtu mblidhen në majë të këtyre maleve, pasi pilotët vijnë të stërviten për fluturime përmes luginave, duke u dhënë mundësinë njerëzve t’i shohin nga shumë afër. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts