Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

“Ndihem fantastik!”: çfarë e çoi Arnold Schwarzenegger-in te bisturia e mjekëve?

“Ndihem fantastik”, u shkroi Arnold Schwarzenegger fansave të tij dhe ndau një foto ku shihej i shtrirë në një shtrat spitali.

Aktori i famshëm, i cili lindi me një defekt në zemër, për herë të fundit iu nënshtrua një operacioni në zemër në vitin 2018, ndërsa më parë, në vitin 1997 atij i u vendos një valvul në aortë.

“Falë ekipit të Klinikës Cleveland, unë kam një valvul të re të aortës që përputhet me valvulën time të re të mushkërive nga operacioni i fundit,” bëri shaka ish-guvernatori i Kalifornisë.

Për të provuar se ndihet “fantastik”, Schëarzenegger gjithashtu postoi disa fotografi të tij duke u parë duke ecur jashtë.

“Unë tashmë kam shëtitur në rrugët e Cleveland dhe kam shijuar statujat mahnitëse. Faleminderit të gjithë mjekëve dhe infermierëve në ekipin tim,” shkroi 73-vjeçari Schwarzenegger. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts