Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Ministri Cakaj prezanton aplikacionin: denonco nëse nuk të shërbejnë në ambasada(shqiptare)

Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj, njoftoi një aplikacion të quajtur “Ambasada ime”, me anë të së cilës kërkon që të denoncohet çdo rast kur shërbimet diplomatike shqiptare nuk e kryejnë si duhet detyrën ndaj shtetasve respektivë.

Duke bërë me dije dhe mënyrën e funkisonimit, Cakaj shkruan: Ju lutem sillni në vëmendje çdo abuzim, problem, apo papërgjegjësi që shfaqet para jush në komunikimin me përfaqësitë e Shqipërisë nëpër botë.

Rubrika e re ‘Raporto’ garanton tashmë që shqetësimet tuaja të përcillen drejtpërdrejtë në të gjitha nivelet drejtuese në Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme.

Le të përpiqemi sëbashku për një shërbim sa më llogaridhënës, funksional dhe dinjitoz”, shkruan Cakaj. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com