Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Lot në Rinas: kthehet në atdhe i pajeti major Klodian Tanushit

Me të njëjtin avion që u kthye e pajetë në atdhe ushtarakja Zarife Hasanaj, mbërriti nga Letonia gjithashtu në atdheun e tij dhe viktima e dytë e një incidenti çminimi, major Klodian Tanushi.

I plagosur fillimisht, ai ndërroi jetë ditën kur të ndjerës Hasanaj iu dha lamtumira e fundit

Në Aeroportin “Nënë Tereza”, trupi i pajetë i ushtarakut të ndjerë nga Dibra u prit me homazhe nga krerët më të lartë të ushtrisë shqiptare, si dhe nga familjarë. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com