Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Kur vullkani zgjohet duke buzëqeshur (video)

Vullkani zgjohet me një buzëqeshje. Pamjet e mrekullueshme të marra nga ajri tregojnë llavën e vullanit Kilauea që ndodhet në një nga ishujt e Hawaii, të formojë një “buzëqeshje”.

Llava e tij formon dy sy dhe një vijë, të cilat duken si në buzëqeshje. Më pas magma e tij u derdh në oqean, duke dhuruar pamje spektakolare. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com