Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Kryemadhi, avokati Metës: për ç’e njoh tim shoq…

Të gjendur burrë e grua në frontin e parë opozitar, njëri si president e tjetra si kryetare partie (LSI), kjo rrethanë ka çuar dhe në avokati politike.

Në lidhje me dhënien e diskutueshme të një numri të madh nënshtetësish brenda një kohe të shkurtër e më të dhëna shkeljeje ligji, Meta nuk preferoi të mbrohej një ditë më parë në një konferencë për shtyp, ndonës e kishte premtuar.

Në vend të tij, ishte njeriu me të cilin “ndan shtratin” që e dha një përgjigje para medias.

“Pyesni presidencën, por me aq sa kam lexuar mes individëve dhe mediave, çdo person që është firmosur ka ardhur me rekomandim nga ministritë përkatëse.

Për aq sa e njoh Ilir Metën, as për fëmijën e vet nuk e shkel ligjin, jam i bindur që për procesin e pasaportave, është një taktikë meditative…”, tha znj.Kryemadhi. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts