Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Këngëtari i famshëm, një këngë gruas së tij pasi humbën një fëmijë: kur jeta bëhet e vështirë…

Këngëtari i njohur John Legend i la të pranishmit pa frymë pas performancës së mbrëmshme në Awards Billboard Music 2020.

Konkretisht, ai performoi këngën “Never Break”, kushtuar bashkëshortes së tij Chrissy Teigen.

“Kjo është për Chrissy-n,” tha ai shkurt dhe filloi performancën e tij.

Në tetor, John dhe Chrissy njoftuan se kishin humbur një fëmijë.

Modelja gjithashtu shpërndau këtë lajm në Instagram, dhe shpjegoi se ajo u shtrua në spital pas gjakderdhjes së rëndë.

Emri i fëmijës pa emër ishte Jack.

“Ai do të jetë gjithmonë Jack për ne. Jack vuajti aq shumë që të jetë pjesë e familjes sonë të vogël dhe ai do të jetë përgjithmonë,” shkroi ajo me njoftimin.

Në vargjet e këngës, ndër të tjera thuhet:

“Kurdoherë që jeta të bëhet e vështirë, ne kurrë nuk do ta humbasim rrugën sepse ne e dimë kush jemi.

Kush e di se çfarë sjell e nesërmja?

Ne nuk e dimë se çfarë është shkruar…, por unë gjithmonë do të të ndjek ty dhe dritën në zemrën tënde.

Ne e dimë se si përfundon historia…”. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts