Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Ja si e “shesin të përsosurën” influencuesit në rrjete sociale

Mediat sociale na sjellin gëzimin e komunikimit dhe një numër të pafund me fotografi personale. Jetë e përsosur, makina luksoze dhe telefona, pushime të shtrenjta, dhe kafshë të përkëdhelura. Mediat sociale na zmadhojnë lumturinë e tyre me këto foto.

Megjithëse, shumicën e kohës, diçka më pak tërheqëse  fshihet pas këtyre fotove të mira. Për shembull, zakonisht bëhen mijëra përpjekje për të arritur paraqitjen e përsosur fshihen pas një sfondit ë rremë! Dikur ia dalin… /tesheshi.com/

View image on TwitterView image on Twitter

 

23 Hysterical Photos That Show Why We Can’t Trust Anyone on Social Media

23 Hysterical Photos That Show Why We Can’t Trust Anyone on Social Media

View image on TwitterView image on Twitter

View image on Twitter

 

View image on Twitter
auto pjese dak

Related posts