Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Interesante: kur Notre Dame digjej virtualisht me personazhin e Quasimodos

Zjarri katastrofik në katedralen Notre Dame në Paris nuk ka qenë i vetmi në këtë objekt madhështor historik.

Ai është përzhitur dhe vite më parë por vetëm virtualisht e jo realisht.

Në rrjete sociale është sjellë në kujtesë pamjet e filmit vizatomor të Disney-it me Notre Dame nën flakë dhe personazhin e saj kryesor Quasimodo. Dhe kjo i përket vitit 1996. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com