Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Hyn me Jeep në kishë, ndalet para altarit: këtu ndihem i sigurt! (video)

Besimtarët në kishën e San Juan Evangelista në qytetin spanjoll të Sonsecas dëshmuan një incident të çuditshëm, i cili i tmerroi dhe i frikësoi ata, kur një Jeep u fut në kishë e u ndal para altarit.

E gjitha ndodhi në 8 janar. Besimtarët së pari nuk e kuptuan se çfarë po ndodhte. Një grua, e cila mendoi se ishte një aksident, iu afrua makinës për të parë nëse drejtuesi në timon ishte në rregull, por ai e frikësoi duke bërtitur gjëra të çuditshme.

Kur shërbimet e urgjencës arritën në vendin e ngjarjes, ata gjetën një njeri të shqetësuar pranë altarit. Ai u tha atyre se ishte i friksuar dhe se ishte i vetmi vend ku ndihej i sigurt.

Ai u dërgua në një spital për test alkooli dhe ilaçesh. Më vonë u arrestua, dhe në këtë pikë, nuk është shumë e qartë se çfarë e shkaktoi sjelljen e tij të çuditshme.

Sipas disa informacioneve, ky njeri posedonte një dyqan të specializuar për produktet e kanabisit. Dyqani ndodhej 900 metra larg kishës, raporton Oddity Central. /tesheshi.com/

 

 

auto pjese dak

Related posts