Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

FOTO/ Protesta e opozitës: e zakonshmja dhe risitë

Opozita mbylli protestën e radhës, ku për gati tre orë pati edhe sjellje të paqta por dhe ca të dhunshme.

Interesant që fakti se njeriu që e hapi atë, pra që dha mesazhet e para karrikuese për militancën, qe ish-deputeti Flamur Noka. Kjo ishte risi e parë. E dyta qe ajo që Basha dhe Kryemadhi udhëhoqën turmën në një rënie rreth e përqark kryeministrisë, për të bërë një zhvendosje në parlament, e më pas për ta mbyllur siparin me përbetimin për ta vazhduar regimin sërish, me ndalesën e fundit te selia e PD-së. /tesheshi.com/

Ja ç’ndodhi me gjuhën e fotove:

auto pjese dak

Related posts