Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

FBI: Barak Obama dhe Hillary Clinton, në plan për t’u vrarë

Larry Hopkins, kreu i një grupi të armatosur që ndalon emigrantët të cilët kalojnë ilegalisht në Shtetet e Bashkuara nga Meksika, u mburr për trajnimin e njerëzve për të vrarë ish-presidentin Barack Obama dhe Hillary Clinton, tha FBI.

Hopkins, kreu i Grupit të Patriotëve të Bashkuar (UCP), anëtarët e të cilëve si forcë e armatosur pretendojnë se kanë ndihmuar zyrtarët amerikanë të arrestojnë rreth 5.600 emigrantë në një shkretëtirë në New Mexico gjatë 60 ditëve të fundit – u arrestuan të premten për dyshimin se zotëronin armë të shkatërrimit në masë.

FBI, në procesin gjyqësor të së hënës tha se Hopkins kishte planifikuar vrasjen e Barack Obamës, të Hillary Clinton, si dhe të avokatit financiar të Xhorxh Soros. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com