Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Erdogan nduk Ramën vëllazërisht nga faqet, prononcime pas konferencës (video)

Kryeministri Rama publikoi pamje nga fundi i konferencës së donatorëve në Stamboll, organizuar nga Erdogan vetëm për Shqipërinë, ku pati dhe një përqafim vëllazëror me presidentin turk.

Si Erdogan e si Rama, dhanë prononcime të shkurtëra mbi atë çfarë pritet për kontributet për pasojat e tërmetit, ndërkohë që ditët në vijim pritet të shihet rezultati i konferencës. /tesheshi.com/     

#TiNukDoJeshKurrëVetëm😢👐🏿🇦🇱Pas konferencës me Presidentin Erdogan🇦🇱🤝🇹🇷https://e-albania.al/dhuro/

Posted by Edi Rama on Sunday, December 8, 2019

auto pjese dak

Related posts