Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

E thjeshtë por madhështore: ja ç’bën ky doktor fëmijësh pas një operacioni (video)

Dr. Robert Parry i Spitalit të Fëmijëve në Ohio, ka gjetur një mënyrë tejet origjinale për t’i bërë fëmijët që ta harrojnë plagën e operacionit.

Ai vizaton figura të dashura për ta në fashat apo manikotat që u vendosen në kushte anestezie, duke bërë që kur të zgjohen nga gjumi të relaksohen me personazhet që i duan.

Dr. Parry ka punuar në Spitalin e Fëmijëve që nga 2011, dhe ka kryer më shumë se 10,000 operacione deri më tani. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts