Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

E pazakontë: qenushi sheh njeriun si përpaset nga makina dhe…ec mbi vizat e bardha (video)

Fakti që kafshët janë në gjendje të zbatojnë rregullat elementare të trafikut nuk është befasuese për askënd. Ka shumë prova për këtë.

Por incidenti i filmuar në Taitsang, Kinë, në provincën Jiangsu, ka tejkaluar gjithçka që ka ndodhur dhe ka ndezur publikun në vendin më të populluar në botë.

Një burrë po kalonte rrugën në vendin e gabuar, megjithëse aty pranë kishte një kalim këmbësorësh. Ai nuk e vuri re makinën që po vinte nga e djathta, e cila e përplasi atë. Për fat të mirë, makina po lëvizte me shpejtësi të ulët, kështu që këmbësori i pakujdesshëm kaloi vetëm me lëndime të lehta, duke u përplasur gojarisht me shoferin.

Incidenti u shikua nga afër nga një qenush i bardhë në anën tjetër të rrugës. Kafsha analizoi përplasjen, më pas u ndal para kryqëzimit për këmbësorë, priti të gjitha automjetet të kalonin dhe vetë më pas kaloi rrugën ashtu siç duhet. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com