Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

E paimagjinueshme për futbollin e sallave të mbyllura: një “kasap” në Brazil (video)

Një ndërhyrje e rëndë ndodhi në futbollin e sallave të mbyllura në Brazil, pikërisht në ligën e parë, kur po luanin Corinthians dhe Sao Carlos.

Kur rezultati qe 1-1, Batalho i Corinthiasit u shndërrua sakaq në “kasap” kur me taka goditi rrëzoi Fernandinhon e Sao Carlos, një akt që shihet rrallë në këtë lloj futbolli. Fernandinho mbeti i palëvizshëm për minuta të tëra, derisa erdhën mjekët.

Më pas pasoi habia, pasi Batalho u ndëshkua vetëm një karton të verdhë për makabritetin e tij krejt të panevojshëm. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com