Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

E çuditshme: pse ky burrë u detyrua të vishej si grua e të endej me biçikletë rozë rrugëve të lagjes?

Fotoja e një burri të veshur si grua u shfaq së fundmi në Reddit, dhe një hakmarrje bashkëshortore qëndron pas të gjithë kësaj.

Konkretisht, burri mashtroi bashkëshorten e tij, dhe në vend të letrave të divorcit ajo i kërkoi atij që të vishej si grua, të regjistronte gjithçka me një foto dhe ta ndante në rrjetet sociale – në mënyrë që ta poshtëronte me aktin e tij.

Ajo e detyroi të ngasë një biçikletë rozë nëpër lagjen ku ata jetojnë, me një mbishkrim që shpjegon situatën dhe u kërkon kalimtarëve që të bëjnë foto të tij, raporton The Sun.

Gruaja pas të gjithave e postoi atë në Facebook dhe shkroi:

“A keni dashur ndonjëherë të hakmerreni ndaj bashkëshortit nëse ai iu ka mashtruar? I imi më mashtroi, dhe, në vend të një divorci ne bëmë një marrëveshje. Ai duhet të mbante veshjen më poshtëruese të mundshme një herë në javë. A mendoni se ai ka marrë një mësim nga kjo?”

Kur fotografia u shfaq në Reddit, komente të ndryshme filluan të mbërrinin, por pak e mbështetën atë – njerëzit kryesisht e këshilluan që të kërkojë divorc.

“E vetmja gjë që ka mësuar, është se ai ende mund të mashtrojë nëse pasojat janë kaq të lehta. Përveç kësaj, ai fshihet me veshje të tilla, kështu që nuk është e qartë kush është në të vërtetë,” shkroi një person. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts