Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Ç’u zbulua në areoportin e New Dehlit: fantazia e çartur në fshehjen e parave (video)

Zyrtarët e aeroportit në Delhi, Indi janë tronditur nga një zbulim i fundit.

Konkretisht, anti-kontrabanda e tyre kapi afro 100 mijë euro të fshehura në kikirikë, biskota dhe mish.

Ato posedoheshin nga një  25-vjeçar i quajtur Murad Ali, i cili u arrestua më pas. /tesheshi.com/

Smuggler Gets Caught Trying To Hide £50,000 Cash In Food At Delhi Airport

The cash was hidden in peanut shells, packets of biscuits and even meat 😳🙈

Posted by LADbible on Tuesday, February 18, 2020

auto pjese dak

Related posts