Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Çmenduri: kur njeriu urren të jetë njeri…si ky francez!

Një adhurues i transformimit të trupit, pranoi se tani po lufton për të folur pasi mjekët ia hoqën hundën dhe buzën e sipërme në operacionin e fundit.

Anthony Loffredo, 32 vjeç, tashmë e ka mbuluar trupin e tij me tatuazhe, duke përfshirë edhe bebet e syve, ndërkohë që dhe gjuha i është çarë në përpjekje për t’u dukur si një “alien i zi”.

Francezi, i cili tregon ndryshimet e tij dramatike fizike në mediat sociale, tha se hunda e tij u hoq në Spanjë sepse procedura është e paligjshme në Francë.

Përveç shpimeve dhe tatuazheve, modifikimet e trupit që rezultojnë në dëmtime janë të paligjshme në shumë vende evropiane.

Si i tillë, Loffredo nuk tha saktësisht se ku u krye operacioni, kur ose kush ia hoqi hundën dhe buzën e sipërme, duke folur për procedurat në profilin e tij në Instagram.

Ai pranoi se ëndërronte të hiqte plotësisht lëkurën dhe ta zëvendësonte atë me metal dhe renditi duart, këmbët e gishtat, së bashku me qafën, si pjesët e ardhshme të trupit që donte të ndryshonte.

Në një intervistë për gazetën franceze Midi Libre në vitin 2017, Loffredo tha se që në moshë të hershme ishte “magjepsur ngamutacionet dhe transformimet e trupit të njeriut”.

“Kur kam punuar si roje sigurie në të njëzetat e mia, e kuptova se nuk po jetoja ashtu siç dëshiroja”, u citua Loffredo të thoshte nga Daily Mail.

“Unë ndalova gjithçka në 24 vjeç dhe shkova në Australi,” shtoi Loffredo, i cili aktualisht jeton në Montpellier, Francë. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts