Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Aksidenti i tmerrshëm në Prishtinë, ndihmë për nënën që humbi foshnjën në bark

Një aksident i rëndë ndodhi ditë më parë në Prishtinë, ku një kamionçinë humbi kontrollin dhe hipi mbi trotuar, e aty goditi një grua e cila ishte dhe shtatzënë.

Mësohet dhembshurisht se ajo e humbi foshnjën, ndërsa vetë vijon të jenë në gjendje të rëndë nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Ndihmët tuaj mund ta ofroni përmes xhirollogarisë: Raiffaisen bank: 1501120001171395 Taulant Hoxha, si dhe në numrin e telelefonit: 049337818.

Kush mundet dhe mesa mundet, mund të kontribuojë sadopak në ndihmë për të shpëtuar një jetë njerëzore, nga e cila mund të vijnë të tjera jetë ndonëse njëra humbi. /tesheshi.com/  

auto pjese dak

Related posts