Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Shumë shpejt vjen Samsung Galaxy S7, me katër ngjyra

Pak javë para lançimit zyrtar të telefonit të ardhshëm të Samsungut, Galaxy S7, janë zbuluar versionet e ngjyrave me të cilat do të vijë. Sipas raportimeve të fundit, pajisja e ardhshme do të vijë në ngjyrë të zezë, të bardhë, argjendi dhe të artë.

Të gjitha këto versione pritet të vijnë të kombinuara me ngjyrën e zezë, jo metalike që është si kornizë jo e metaltë. Samsung Galaxy S7 pritet të ketë kamerë 12-MP dhe procesor më të mirë se telefoni i kaluar.

S7 pritet të dalë në shitje në muajin mars. Çmimi i tij akoma nuk dihet./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts