Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Macaulay Culkin bëhet baba: i vë djalit një emër shumë të veçantë

Aktori Macaulay Culkin, i njohur për rolin e tij në filmin kult “Home Alone”, tani 40 vjeç – dhe Brenda Song kanë njoftuar se ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë, djalin Dakota, javën e kaluar.

Foshnja lindi në 5 prill në Los Angeles.

Emri i jep nderim motrës së ndjerë të Culkin, e cila vdiq nga plagët e marra pasi u shtyp nga një automjet në lëvizje, në LA në 2008. Aksidenti nuk rezultoi ndëshkim, pasi oficerët e LAPD-së përcaktuan që shoferi nuk po vinte në gjendje të dehur, respektoi të gjitha ligjet dhe ndaloi për të ndihmuar.

Në kohën e aksidentit, një zëdhënëse e Culkin e quajti vdekjen e Dakotas një “aksident të tmerrshëm tragjik” dhe tha se familja nuk kishte asnjë koment tjetër.

Brenda dhe Macaulay, të cilët u takuan në setin e Changeland në 2017, nuk njoftuan se po prisnin një fëmijë.

Para mbërritjes së Dakotsa, ata ishin “prindërit” e një pakete kafshësh shtëpiake të adhurueshme që përfshinin tre mace, disa peshq, Shiba Inu dhe një papagall me kokë blu. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts