Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Kristen Stewart në rolin e Princeshës Diana zhgënjeu shumë, dhe ja pse

Eshtë publikuar një foto e re e Kristen Stewart si Princesha Diana në filmin “Spencer”.

Aktorja pozon me një xhaketë pled shumë të ngjashme me atë të veshur nga Princesha Diana në një nga pritjet zyrtare.

Por fotografia e Kristen ka hasur në komente kryesisht negative sepse njerëzit pretendojnë se ajo nuk i ngjan aspak një princeshe.

Xhirimet po zhvillohen në MB dhe Gjermani. Ato pritet të përfundojnë në fund të këtij viti, por supozohet se filmi nuk do të shfaqet premierë deri në vitin 2022, pra në 25-vjetorin e vdekjes së Princeshës Diana, shkruan CNN.

Filmi drejtohet nga Pablo Larrain dhe shkruhet nga Steven Knight, krijuesi i serialit të famshëm “Peaky Blinders”. /tesheshi.co

auto pjese dak

Related posts