Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Kështu uroi Joe Biden për Fiter Bajram

Presidenti i SHBA Joe Biden përgëzoi Fitër Bajramin për të gjithë ata që festojnë.

Siç deklaroi ai në Twitter, gruaja e tij Jill iu bashkua urimeve më të mira.

“Jill dhe unë i dërgojmë përshëndetjet tona më të ngrohta të gjithë atyre që festojnë Bajramin. Qofshi mirë gjatë gjithë vitit, ” shkroin Biden në Twitter.

Biden, i shoqëruar nga gruaja e tij, shënoi gjithashtu fillimin e muajit të bekuar të Ramazanit. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts