Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Kadilli vetëndihet faktor: urim për Bajram me terma politikë

Njeriu që aspiron të bëhet kryetar i PD-së pas humbjes së radhës së kësaj të fundit në zgjedhje, Fatbardh Kadilli, është vetëndjerë menjëherë faktor i rëndësishëm politik teksa ka zgjedhur të urojë Fiter Bajramin  pikërisht nga një pozicion i tillë që i ka imponuar vetes.

“Me rastin e kësaj dite të bekuar dëshiroj të uroj gjithë besimtarët myslimanë – Gëzuar Festën e Bajramit!

Pas një muaji të gjatë devotshmërie, lutjesh, adhurimi dhe sakrificash, me shpresën e pranimit nga i Madhi Zot, duke uruar të dalim nga kjo periudhë e pazakontë  dhe e paimagjinueshme me pasojat e saj në jetën sociale dhe ekonomike të vendit tonë dhe mbarë botës, edhe një herë Uroj Gëzuar“, ka shkruar Kadilli. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts