Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Gruaja mbijeton nga rënia prej katit të 9-të: gjithçka filmohet rastësisht

Një rënie nga kati i 9 është filmuar rastësisht në një qytet rus, ku një grua bie por ngrihet sërish. Rënia e saj  ndodh në një shtresë dëbore.

Televizioni lokal raportoi se pasi mbijetoi mrekullisht nga rënia nga kati i nëntë, gruaja u kërkoi ndihmë fqinjëve.

Ajo u shtrua në spital në gjendje jo të rënduar dhe pa rezik për jetën, njoftoi Sputnik.

Ndërsa dikush që shpërndau videon, shkroi: Falë kësaj video, mësova për ekzistencën e fshatit Izluchinsk në rrethin e Nizhnevartovsk.

Gruaja ra nga kati 9 dhe …. shkoi në punë. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts