Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Agjeroi, luajti dhe fitoi, cila qe përgjigja e Pogba-s ndaj kuriozitetit gazetaresk

Paul Pogba ishte ndër protagonistët e fitores së Manchester-it ndaj Romës. Por më shumë se kaq, lajm qe agjërimi i tij gjatë kohës së lojës.

Pas ndeshjes, ai çeli iftarin aty në fushë, me ujë, para se të bënte një dush dhe të shkonte në një darkë më specifike me pjesën tjetër të shokëve të tij të skuadrës.

Kur u pyet nga gazetarët se si arrin të agjërojë dhe të luajë ndeshje në të njëjtën kohë, francezi qeshi, ngriti sytë nga qielli dhe u përgjigj: “Allahu na ndihmon!”. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts