Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Viti i ri shkollor, Rama: njihuni me 10 yje nga 9-vjeçarja

Kryeministri Rama ka zgjedhur të urojë nisjen e vitit të ri shkollor, duke i prezantuar publikut 10 nxënës ekselentë nga niveli 9-vjeçar.

MIRËMËNGJES  dhe me këta 10 yje që shkëlqejnë me shembullin e tyre në çdo lëndë mësimi, ju uroj të 455 mijë nxënësve nga klasa e parë në të dymbëdhjetën, mësuesve e prindërve të tyre në të gjithë Shqipërinë, një Vit të Ri Shkollor sa më të mbarë”, shkruan Rama.

Më poshtë mund të njiheni me ta:

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com