Videoja që shikua nga më shumë se një milion tifozë për 24 orë: Real falenderoi Ronaldon

Pas nëntë vitesh dashurie mes Cristiano Ronaldos dhe Real Madrid, erdhi “divorci”. Sigurisht pa sherr.

Dhe menjëherë pas konfirmimit të lajmit se CR7-ta kaloi te “Zonja e vjetër” italiane, klubi mbretëror lëshoi një video emocionale në nder të tij. /tesheshi.com/

 

 

auto pjese dak

Related posts