Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Videoja hit: gazetari tmerrohet nga bizonët gjatë raportimit

Deion Broxton nga bashkëpunëtori i CNN KTVM po raportonte nga Yelloëstone National Park, kur një çast vuri re që një tufë bizonësh, ku vetëm njëri mund të peshojë më shumë se një ton, duke besuar se po shkonin drejt tij.

Reagimi i tij u bë hit.

Ai e postoi videon në profilin e tij në Twitter.

“Oh Zoti im, oh zot … Oh jo, kjo nuk është shaka“, ishte ajo çfarë tha në çastet e paniku.

Parku Kombëtar vlerësoi reagimin e tij, duke e përmendur atë si një shembull sesi të sillesh kur takohesh me jetën e egër.

Dhe pamjet, siç pritej, gjeneruan një numër komentesh. /tesheshi.com/

 

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com