Videoja e bërë virale: vajza që jeton në rrugë, ka me merak detyrat e shtëpisë

Një video që vjen nga Filipinet po bën xhiron e rrjetit. Në të shfaqet një 8-vjeçare që jeton me prindërit e saj dhe një motër 4-vjeçare në rrugë. Por ajo, paçka kushteve të vështirë, madje dhe në mot me shi, përpiqet që të bëjë detyrat.

Videoja tregon vajzën duke u përpjekur për të ruajtur një libër shkolle nga shiu.

Njerëzit kanë reaguar me fjalë përshëndetëse për këmbënguljen e saj, duke besuar se do të jetë me të ardhme, me tjetër fat nga ai që është sot. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts