VIDEO/ Vdekje në semafor

Është e vështirë të përshkruhet ajo që ndodhi të premten në një prej kryqëzimeve të Moskës.

Një trajler u përplas me një Kia Rio Sedan-taksi dhe kur mendohet se gjithçka mund të kalonte pa pasoja të rënda, aty ndodhi dhe tragjedia që i morri jetën taksistit dhe pasagjerit që ndodhej aty.

E gjitha ndodhi pasi o trajleri o taksia hyn me të kuqe në semafor…/tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts