VIDEO/Ka dhe kështu: ja si hapen rrugët nga bora në Mal të Zi

Në një lagje të Podgoricës në Malin e Zi, është hasur një mënyrë origjinale e pastrimit rrugëve nga bora dhe pothuajse pa kosto.

Është kali ai që tërheq një konstrukt druri me formën e duhur për të bërë të mundur lirimin e rrugës.

Pamjet janë komentuar shumë në rrjete, ku karrocieri, falë metodës së përdorur, është vlerësuar si një qytetar i denjë. /tesheshi.com/  

auto pjese dak

Related posts