Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Video: Grushta, shqelma, kapje për fyti, kartona të kuq me shumicë… ja ç’ofron Kupa Liberdadores

Askush nuk do ta kujtojë raundin e dytë të Grupit E të Copa Libertadores për futbollin, por vetëm për luftën e përgjithshme në fushë.

Ndeshja midis Gremi dhe Internationale, rivalëve të qytetit brazilian Porto Alegre, u karakterizua nga një kaos i plotë, ku gjyqtari dha tetë kartona të kuq.

Incidenti ndodhi në minutën e 85-të, dhe nuk kishte asnjë lojtar në fushë që nuk u përfshi në sherr. Edhe stolat përkatës hynë në fushë, si lojtarët, ashtu edhe stafi. Pas një faulli, të gjithë nxituan në përpjekje për t’i dhënë të drejtë vetes…edhe me dhunë. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts