Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

I vë armën në kokë, kjo grua përballet heroikisht me grabitësin (foto-video)

Ky është momenti i pabesueshëm për një grua që mbante një fëmijë në dorë e fsheh atë për t’i rikthyer dhe për t’u përballur me një grabitës të armatosur. Edhe pse ka armën në kokën e saj, gruaja e shtyn atë duke e goditur me çantë.

Njeriu i veshur me një xhaketë të zezë dhe një kapuç, ka sulmuar një dyqan francez në Normandi rreth orës 10:30 minuta të mbrëmjes së të premtes.

Me një armë në dorë, ai kërkoi të holla, ndërsa gruaja mbante një fëmijë në dorë. Në vend të dorëzimit siç ndodh në raste të tilla, gruaja e ka dërguar fëmijën prapa një banaku dhe më pasi është përballur me grabitësin. /tesheshi.com/

<iframe allowfullscreen frameborder=”0″ width=”698″ height=”573″ scrolling=”no” id=”molvideoplayer” title=”MailOnline Embed Player” src=”http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1284182.html”></iframe>

auto pjese dak

Related posts