Uragani në Moskë, kamerat kapin çastin tragjik me vdekjen e një fëmije (video)

Një uragan që përfshiu Moskën të shtunën, la pasoja deri në jetë njerëzish. Stuhia merrte përpara gjithçka paralizoi jetën e qytetit.

Kamerat kanë kapur çastin kur një strukturë metalike shkulet nga vendi duke u përplasur mbi trupa njerëzore. Për pasojë ka patur një të vdekur, fëmijë dhe 17 të plagosur, tre nga të cilët po fëmijë. /tesheshi.com/

 

auto pjese dak

Related posts