728 x 90 Leaderboard

U transformua për t’i ngjarë Angelina Jolies, kjo është e vërteta që fshihet pas fytyrës së vajzës

Para pak javësh rrjetet sociale u mbushën me foto tmerruese të një vajze të re e cila kishte bërë shumë ndërhyrje estetike për t’i ngjasuar Angelina Jolie, mirëpo kishte përfunduar në “një monstër”.

Lajmi u bë pjesë edhe e shumë mediave të huaja, mirëpo duket se e gjithë kjo ishte vetëm një mashtrim nga vajza me ermin Sahar Tabar. Ajo arrin të shndërroj fytyrën e saj në këtë formë vetëm falë grimit dhe lenteve të syve.

Në të vërtetë ajo është një vajzë simpatike dhe aspak e frikshme./tesheshi.com/

Related posts