Turqi: komentatori i sportit pëson atak gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë (video)

Komentori i njihur turk i sportit, Sukru Oytan pësoi një sulm në zemër gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë.

Sipas mediave, Oytan, të cilit i ishte vendosur një stimulues kardiak 10 ditë më parë, po komentonte ndeshjen Eskisehirspor-Umraniyespor kur pësoi një sulm në zemër.

Kolegu i tij në studio, Guven Sabaz, fillimisht nuk e kuptoi se çfarë po ndodhte, dhe pastaj vrapoi tek personi i dëmtuar i cili u nxitua në spital. Oytan aktualisht po merr mjekim intensiv. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts