728 x 90 Leaderboard

Trump: Refuzova “Time”, do më shpallnin sërish “Njeriu i Vitit”

Presidenti i SHBA, Donald Trump deklaroi se ka refuzuar kërkesën e revistës Time për ta shpallur sërish si “Njeriun e vitit”.

Në një status në faqen e tij në twitter, Trump thekson se:

“më mori në telefon revista  Time dhe tha që do të nominojë sërish ëtë vit si personi i vitit, nëse unë u jepja një intervistë dhe bënin edhe një set me fotografi. Natyrisht që unë i thashë lëreni atë muhabet”. /tesheshi.com/

Related posts