Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Trump harron rrugës Melania-n…dhe ndalet duke e pritur (video)

Presidenti amerikan Donald Trump ka fituar edhe një herë vëmendjen e publikut pasi një klip interesant i Fox 10 Phoenix u postua në Youtube.

Në video shihet Trump duke lëvizur drejt vetë helikopterit, por ndalon në mes.

Ai pastaj pret gruan e tij, me të cilën më pas hipi në helikopter. Disa gazetarë kanë supozuar se presidenti amerikan harroi gruan e tij.

Kjo nuk është hera e parë që Trump po e vendos Melania-n në një situatë të sikletshme. /tesheshi.com/

 

 

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com