Auto Dak
Auto Dak
Auto Dak

Tronditëse nga protestat në SHBA: policia s’kursen plakun, e çon “afër” vdekjes (video)

Dy oficerë policie nga Buffalo, Nju Jork, u pezulluan pasi një video tregoi se si u shty një burrë 75-vjeçar në protestat për vrasjen e George Floyd.

I moshuari plandoset përtokë, duke iu përplasur koka në trotuar, duke i rrjedhur dhe gjak.

Policia tha në një deklaratë fillestare se një person u plagos pas rrëzimit dhe rënies.

Më vonë, stacioni policor Buffalo tha që ishte nisur një hetim. /tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com