Tjetër gol spektakolar i Shaqirit: pas Manchester, në portën e Liverpool! (video)

Xherdan Shaqiri po jep shenja se mund të jetë ai ylli i Liverpool-it sezonin e pritshëm, siç qe Muhamed Salah në parardhësin.

Kjo pasi një goli spektakolar në portën e Manchester United-it, e së fundmi dhe një tjetri, po aq spektakolar, ama në një ndeshje stërvitore të vetë ekipit.

Për këtë arsye ai mund të shihet vetëm nga një pozicion, për shkak se është xhiruar nga një kamerë e vetme.

Shaqiri kaloi te Liverpool pas një paraqitjeje mbrësëlënëse në Botëror, por duhet thënë se karriera e tij në klube deri më tani nuk ka qenë aq shkëlqyese. Liverpool është shansi i tij i madh. /tesheshi.com/           

auto pjese dak

Related posts