Tifozët sulmojnë Messin në aeroport, ai reagon duke goditur agresorin

Një histori aspak e pëlqyeshme i ka ndodhur futbollistit Lionel Mesi në aeroportin e Tokios. Numri një i Barcelonës është sulmuar nga disa tifozë të River Plate.

Madje situata është përkeqësuar më shumë kur “Millonarios” duket se e ka shtyrë dhe më pas e ka pështyrë lojtarin. Messi, pas këtij momenti, ka reaguar duke e goditur agresorin edhe pse në mes janë futur Luis Suarez dhe Mascheranos, të cilët mësohet se janë munduar të mbajnë shokun e tyre të skuadrës.

Ata kanë mbrojtur Messin nga sulmet e bashkëpatriotëve të tij./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts