Auto Dak
Auto Dak

Thaçi: ja kush është deputeti më i mirë i Kuvendit të Kosovës

Presidenti Thaçi ka dhënë vlerësimin e tij për atë që e konsideron si deputetin më të mirë të Kuvendit të Kosovës.

“Milaimi është brilant, dinamik, i gjallë, atraktiv, i mprehtë. Ti a e ke pa kur del dhe flet, parlamenti është në qetësi ose i zhurmshëm”, ka deklaruar Thaçi në një emision në Klan Kosova.

Zeka është një gazetar i përfshirë së fundi në politikë si deputet i NISMA-s.

Deklarimet e tij ngjarje si kontraverse hera-herës, gjë që u shkakton dhe telashe. Dy vjet më parë, ai u rrah live në një studio televizive nga një deputet i Vetëvendosjes. /tesheshi.com/   

 

 

auto pjese dak

Related posts