Tenisti i famshëm ndryshon profesion? Andy Murray punon si shitës akullore

Andy Murray tregon anën e tij njerëzore duke bërë shaka me një fans të tij, i cili nuk dyshon gjatë turneut Cincinnati Open në Ohio.

Me një kapelë, parukë dhe me syza Andy për një ditë ndërroi profesionin e tij duke u bërë shitës i akulloreve vetëm e vetëm që të realizojë një shaka me një fanse të tij, edhe pse shumica në Twitter thonin se dukej qartë që është Andy Murray.

Pastaj 28 vjeçari bëri edhe disa fotografi me Julie Boniface e cila ishte gëzuar kur takoi yllin e tij dhe ato fotografi ajo vendosi t’i shpërndajë në rrjetin social Twitter./tesheshi.com/

auto pjese dak

Related posts