Të rinjtë suedezë mahnisin Edi Ramën nga Valbona (video)

Kreu i qeverisë, Edi Rama ka publikuar mëngjesin e kësaj të diele një video të tre turistëve nga Suedia, të cilët kanë zgjedhur këtë verë për të vizituar Valbonën.

“Mirëmëngjes dhe ju uroj një ditë të mbarë me përjetimin e Shqipërisë turistike nga këta të rinj suedezë gjatë rrugëtimit të tyre nga Valbona në Durrës ”, shkruan Rama në rrjetet sociale, duke e shoqëruar postimin edhe me një video. /tesheshi.com/

Related posts