728 x 90 Leaderboard

Tani është zyrtare: Sokol Balla ikën zyrtarisht nga Top Channel, ja mesazhi final

Përmes një njoftimi në Twitter gazetari, Sokol Balla ka konfirmuar largimin e tij nga televizioni Top Channel. Ai shkruan:

Uroj që jeni duke kaluar bukur. Ky vit mbyll shumë kapituj për shumë nga ne. Një nga ata edhe unë. Në fund të 2017 dua të uroj së pari kolegët e mi në Top Channel me të cilët kalova më shumë se 12 vjet të paharruar, dhe me të cilët rruga ime sot ndahet. Gëzuar 2018! Koli’/tesheshi.com/

Related posts